LT | EN | RU
 

Apie mus

UAB  „Romudava“ įsikūrusi 1999m vasario mėn. Vilkaviškio raj.  Ramoniškių km. Pradžioje tai buvo individuali D.Čiupkevičienės  įmonė , o 2004m., reorganizuota į uždarąją akcinę bendrovę.  Įmonės direktorius Romualdas Čiupkevičius.  Pagrindinė įmonės veikla – mažmeninė prekyba maisto ir kasdieninės paklausos prekėmis, o nuo 2007 m. ūkinėmis, statybinėmis prekėmis, traktorių dalimis,  taip pat  prijungėme nuo 1993m. įmonės direktoriaus vykdytą individualią veiklą  su verslo liudijimu– prekyba nauja  lenkiška  technika ir jos dalimis.

Šiuo metu mūsų įmonėje yra trys maisto prekių parduotuvės, bei viena ūkinių- statybinių  ir žemės  ūkio  technikos  parduotuvė. Parduotuvės yra Šakių rajone  Patašinės km. , Vilkaviškio rajone Ramoniškių km.,  Pajevonio km., ir Pilviškių  miestelyje .   Įmonėje dirba 15 darbuotojų.

Jau 20metų dirbame su įvairiomis Lenkijos firmomis – tiekiame žemės ūkio techniką ir jos dalis Lietuvos ūkininkams.

Esame patikimi tiekėjai , gerai užsirekomendavę vietinėje rinkoje. Pagal užsakymus parvežame techniką ir pristatome į nurodytą  vietą. Sutvarkome visus reikalingus dokumentus gaunantiems įvairias paramas iš NMA.


Jūsų vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Pastabos:

Žinutė:


Įveskite tekstą iš paveikslėlio